Nasi partnerzy

Podejmując współpracę z nami – masz możliwość otrzymania rabatu na usługi świadczone przez naszych partnerów!
Zapoznaj się z nimi poniżej!

coworking

CREATIVE COWORKING

Creative Coworking to idealne miejsce dla osób, które wykonują wolne zawody tzw. freelancerów, osób prowadzących małe firmy czy początkujących przedsiębiorców. Zapewniamy miejsce do pracy w sprzyjających i kreatywnych warunkach. Oferta: biurka na godziny, sala konferencyjno/szkoleniowa, wirtualny adres, wirtualny sekretariat, minibiura.

Odszkodowania i Windykacja

Kancelaria EFFECT

Aby poszerzyć naszą ofertę, nawiązaliśmy współpracę z krakowską Kancelarią Effect, specjalizującą się w zakresie windykacji należności gospodarczych oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.

Kancelaria Effect nie pobiera żadnych zaliczek na poczet swoich działań, a wynagrodzenie płatne jest tylko za sukces. Ponadto, Klienci Kancelarii Effect mają zapewnione bezpłatne zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych.

Dzięki nawiązanej współpracy, wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na korzystne warunki wszystkich usług świadczonych przez Kancelarię Effect.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami usług, prosimy o bezpośredni kontakt z Kancelarią Effect – powołując się na BDB- Biuro Dradztwa Biznesowego:

 

Skontaktuj się z nami

Spodobała Ci się nasza oferta? A może w Twojej głowie pojawiło sie wiele pytań? Nie zastanawiaj się – skontaktuj się z nami już teraz!

info@bdb-biuro.pl

+48 601 560 267

Ul. Limanowskiego 1A/20 32-020 Wieliczka

pn-pt: 8:00-16:00